Nevalstisko organizāciju un Ministru kabineta sadarbības memoranda īstenošanas padomes sēde

27.jūlijā plkst.11.00 Ministru kabineta Zaļajā zālē (Brīvības bulvārī 36., 2.stāvā). notiks Nevalstisko organizāciju un Ministru kabineta sadarbības memoranda īstenošanas padomes sēde.

Šajā memoranda padomes sēdē notiks Kultūras ministrijas līdzdalības prakses izvērtēšana pēc noteiktiem kritērijiem, par kuriem Memoranda padome iepriekš vienojusies (kritēriji pievienoti). Kultūras ministrijas pārziņā ir šādas nozares: bibliotēkas, muzeji, mūzika, vizuālā māksla, tautas māksla, teātris, literatūra, filmu māksla, kultūrizglītība, autortiesības, arhitektūra, pieminekļu aizsardzība, arhīvi un sabiedrības integrācija, kā arī pilsoniskās sabiedrības stiprināšanas programmas īstenošana.

            Sabiedrības līdzdalības prakses izvērtēšana notiek kā dialogs starp ministriju un nevalstiskajām organizācijām. Sākumā ministrija sniegs informāciju par līdzdalības praksi. Pēc tam savu viedokli būs iespēja paust ministrijas sadarbības partneriem – nevalstiskajām organizācijām. Izvērtēšanas mērķis ir sniegt ieteikumus un meklēt risinājumus sabiedrības līdzdalības uzlabošanai gan konkrētā ministrijā, gan valsts pārvaldē kopumā.

            Aicinām nevalstiskās organizācijas aktīvi iesaistīties līdzdalības prakses izvērtēšanā!

Memoranda padomes sēdes ir atklātas. Pieteikties dalībai sēdē Jūs varat, nosūtot savu vārdu, uzvārdu un pārstāvēto NVO uz e-pastu gunta.freimane@mk.gov.lv vai arī sazinoties ar Valsts kancelejas Komunikācijas departamenta konsultanti Guntu Freimani, tālr.: 67082929, mob.tālr.: 28341699; e-pasts. Līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments.

Vairāk info

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: