Izsludināta pieteikšanās gada balvai kultūras mantojumā 2011

 

Sadarbojoties biedrībai ICOMOS Latvija, Valsts kultūras pieminekļu aizsardzības inspekcijai (turpmāk tekstā  – Inspekcija) un UNESCO Latvijas Nacionālajai komisijai (turpmāk tekstā  – UNESCO LNK) ar Valsts Kultūrkapitāla fonda atbalstu  pēc  trīs gadu pārtraukuma šogad  tiek atjaunots 2003.gada iedibinātais vienīgais apbalvojums kultūras mantojuma nozarē – Kultūras mantojuma Gada balva.

Kultūras mantojuma Gada balvu piešķirs par ieguldījumu Latvijas kultūras mantojuma saglabāšanā laikā no 2008. līdz  2011.gadam piecās nominācijās: par kultūras mantojuma izpēti, kultūras mantojuma popularizēšanu, kultūras mantojuma restaurāciju, labākajam kultūras pieminekļa saimniekam un Lielo gada balvu mantojumā.

Kultūras mantojuma Gada balvas svinīga pasniegšana notiks līdz ar Eiropas kultūras mantojuma dienu “Kultūras mantojums – zināšanas un prasmes” oficiālo atklāšanu 2011.gada 9.septembrī.

Pieteikumus vienā eksemplārā, aizpildot  pieteikuma anketu un sniedzot informāciju par kandidātu atbilstoši Nolikumam, jāiesniedz personīgi vai pa pastu biedrībai ICOMOS Latvija, Rīga, M.Pils ielā 19 LV 1050.

Pieteikumu pieņemšanas termiņš – 2011. gada 5.augusts (pasta zīmogs).

PIETEIKŠANĀS ANKETA

GADA BALVAS NOLIKUMS

Vairāk informācijas par Kultūras mantojuma Gada balvu, tās Nolikums un pieteikuma veidlapa pieejama Inspekcijas un UNESCO LNK mājas lapās: http://www.mantojums.lv, http://www.unesco.lv vai zvanot uz Inspekciju pa tālruni 67326602, kā arī rakstot icomos@icomos.lv.


 

 

 

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: