Ir atbalstīts biedrības “Es Latgalei” projekts!

Eiropas Sociālais fonds ir atbalstījis biedrības “Es Latgalei” projektu “Biedrības „Es Latgalei” un citu NVO kapacitātes un līdzdalības resursu stiprināšana” un 2010. gada decembra beigās tika parakstīts līgums.

Eiropas Sociālā fonda līdzfinansētā projekta pasākumi tiks vērsti biedrības “Es Latgalei” un citu NVO Latgales reģionā, kas darbojas kultūrvēsturiskā mantojuma aizsardzības un attīstības jomā, administratīvās un līdzdalības kapacitātes stiprināšanai.

Projekta īstenošanas laiks ir no 2011. gada marta līdz jūnijam, kuru laikā biedrības biedri iepazīsies ar Lielbritānijas pieredzi kultūrvēsturiskā mantojuma saglabāšanā un veiks apkopojumu vienā autordarbā, kā arī organizēs informatīvu un izlītojošu semināru projekta mērķa grupai Latgalē, Arendoles muižā. Biedrības arī pieteiks savu līdzdalību ES sadarbības tīklā Europa Nostra.
Visi projekta pasākumi tiks vērsti uz cilvēkresursu kapacitātes stiprināšanu, lai nodrošinātu aktīvu mērķa grupas līdzdalību kultūrpolitikas procesos, sekmējot pieņemto politisko lēmumu kvalitāti.

93% no Projekta finansē Eiropas Savienība ar Eiropas Sociālā fonda starpniecību. Apakšaktivitāti administrē Valsts kanceleja sadarbībā ar Sabiedrības integrācijas fondu.

Eiropas Savienība

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: